Info tirgus titulbildeLatvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO kopā ar Kuldīgas aktīvās atpūtas centru informē, ka VII Latvijas Tūrisma informācijas tirgus notiks 2020. gada 25.aprīlī Kuldīgā pasākuma “Lido zivis” laikā. Pasākuma organizatoru godu un pienākumu kuldīdznieki ieguva pagājušā gada VI Latvijas tūrisma informācijas tirgū laikā Madonā, kur izlozes rezultātā tika noteikts, ka nākamais tirgus notiks Kurzemē.
Šobrīd pāris pasākuma akcenti:
Kāpēc pasākums šajā datumā? Tāpēc, ka 2020. gada 25.aprīlī Kuldīgā atkal tiek svinēti pavasara svētki “Lido zivis Kuldīgā”! Tātad cilvēku – interesentu skaits, kas vēlētos ceļot pa Latviju būs ievērojams, jo īpaši tāpēc, ka Kuldīga ir viens no izcilākajiem galamērķiem ne vien Kurzemē, bet visā Latvijā. Turklāt aprīlis ir arī tāds Latvijas iedzīvotājiem ceļošanas sākuma laiks, kad, saulītei spīdot arvien spēcīgāk, Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk dodas izbraukumos no savām mājām – ceļojumos pa Latviju. Šis ir īstais laiks, kad gan tūrisma informācijas sniedzējiem, gan tūrisma uzņēmējiem un tūristu piesaistes vietām pārliecināt izvēlēties savu uzņēmumu vai vietu izvēlēties par ceļojuma vai atvaļinājuma galamērķi.
Jaunums, kas vairs nav jaunums! Tūrisma informācijas tirgu organizēsim atkal kā 2 dienu pasākumu.
Pirmajā dienā – 24.aprīlī (piektdienā) kolēģus aicinām doties informācijas un pieredzes apmaiņas braucienā pa Kuldīgas apkārtni, lai iepazītu tur esošo tūrisma piedāvājumu. Plānotais brauciena sākuma laiks – pl.14.00. Brauksim ar kopīgu autobusu no Kuldīgas.
Pieredzes apmaiņas brauciens būs bez maksas.
Naktsmītnes izvēle ir pēc katra paša iespējām un vēlmēm. Kuldīgas kolēģi sagatavos naktsmītņu sarakstu, kuras piedāvās draudzīgas cenas.
Otrajā dienā – 25.aprīlī (sestdienā) no plkst. 11.00 līdz 16.00 strādāsim VII Latvijas Tūrisma informācijas tirgū – informēsim svētku apmeklētājus un baudīsim kopīgu tikšanās prieku. Pasākums tiks bagātināts ar kultūras programmu, amatnieku un našķu tirdziņu. Noslēgumā kopīgs afterparty vecpilsētā, kurā ne tikai tiks baudītas uzkodas un gardi dzērieni, bet arī izlozēts 2021.gada tirgus organizētājs.
• Atbilstoši savām iespējām, tūrisma informācijas sniedzēji var pieteikt dalību arī uz 1 dienu.

Par Kuldīgu: neliela Latvijas pilsēta, kas izvietojusies Kurzemes vidienē. Kuldīga atrodas 155 km no Rīgas Kurzemes virzienā. 16. un 17.gadsimtā tā bijusi Kurzemes un Zemgales rezidences pilsēta, kurā uzturējies viņa galms. Tā ir bijusi arī Hanzas savienības pilsēta. Kuldīgu reizēm vēl tagad dēvē par "Kurzemes galvaspilsētu" vai "Kurzemes sirdi". 2019. gadā Kuldīgā dzīvoja 10497 iedzīvotāji, Kuldīgas novadā – 22313 cilvēku. Nozīmīgākās tūristu piesaistes vietas Kuldīgā un apkārtnē ir Kuldīgas vecpilsēta un Ventas rumba, kas ir platākais ūdenskritums Eiropā, kā arī Kuldīgas senais ķieģeļu tilts. Kuldīga pazīstama arī kā Kurzemes gastronomijas tūrisma galamērķis, kā arī ir viens no Eiropas izcilākajiem galamērķiem Latvijā. Vairāk par Kuldīgu un apkārtnes tūrisma piedāvājumu var lasīt - www.visitkuldiga.com
Plašāka Informācija par Tūrisma informācijas tirgu un pieredzes apmaiņas braucienu sekos pēc izstādes “Balttour 2020”, savukārt pieteikšanās pasākumam ieplānota no marta līdz 10.aprīlim. Vairāk informācijas pie Janas Bergmanes, VII Latvijas Tūrisma informācijas tirgus koordinatores un Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītājas, tālr. 20371650, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Aicinām piedalīties VII Latvijas tūrisma informācijas tirgū Kuldīgā!
Priecāsies par viesiem gan no tuvākām, gan tālākām vietām!
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF