Iveta Velkere Aluksne 2020
“Gada cilvēks tūrismā” ir Latvijas tūrisma nozares vecākā atzinība, kas tiek pasniegta tūrisma nozares pārstāvjiem vai atbalstītājiem par aktīvu un nozīmīgu darbību Latvijas tūrisma attīstības vārdā un vienlaicīgi balvas ieguvējs ir veiksmīgs sava biznesa vai aroda pārstāvis. Arī 2020.gada “Balttour” izstādē tika pasniegtas šīs balvas, un par “Gada cilvēku tūrismā 2019.gadā - tūrisma informācijas centra vadītāju” žūrija atzinusi Alūksnes tūrisma informācijas centra vadītāju Ivetu Veļķeri. “Ir atjaunoti vairāki kultūrvēsturiski objekti, radītas jaunas atpūtas vietas un iespējas, iegūtas starptautiska mēroga balvas, pilsētu un novadu slavē tūrisma eksperti,” – lūk galvenie atslēgas vārdi balvas iegūšanai. Apsveicam Ivetu!


Informācijai:
balvas dibinātājs 2003.gadā ir tūrisma ziņu portāls BalticTravelnews.com, sadarbībā ar tūrisma industriju organizējot titula „Gada cilvēks tūrismā” balvu pasniegšanu astoņās kategorijās. Sākotnēji aptaujas veidā starp tūrisma nozares profesionāļiem tiek noteiktas iespējamās kandidatūras, kuras pēc tam izvērtē speciāla žūrija 9 cilvēku sastāvā, ko veido tūrisma biznesa eksperti, tūrisma asociāciju vadītāji, iepriekšējo gadu laureāti, valsts tūrisma pārstāvji un BalticTravelnews.com pārstāvji. Viena no nominācijām ir arī labākais tūrisma informācijas centra vadītājs.

Informācija par iepriekšējo gadu balvas saņēmējiem, sākot no 2003. gada līdz 2019. gadam- skatīt šeit
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF