Foto info Turisma tirgus samazinats
Janvāris jau pagājis, februāris klāt ar “Balttour” izstādi, tad vēl pāris izstādes ārzemēs un pavasaris klāt. Kā sava veida izstāžu turpinājums jau 28.aprīlī notiks V Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kuru organizēs Preiļu novada TIC. Paralēli tam notiks arī ikgadējais Preiļu pavasara tirgus ar amatnieku, mājražotāju un stādu tirgotāju dalību. Būšot arī izklaides programma. Tāpēc – kolēģi, esat laipni aicināti ieplānot 28.aprīli pavadīt Preiļos, lai iepazīstinātu latgaliešus ar saviem aktuālajiem piedāvājumiem, un varbūt varat piedāvāt līdzi Jums doties arī saviem amatniekiem.

Pavasara tirgus Preiļos parasti norit no plkst.8:00-14.00. Tāda ir arī Preiļu kolēģu iecere, ka strādājam tirgū šajā laikā, lai pēc tam ļautos mums sagatavotajai kultūras programmai – iespējai iepazīt Preiļu tūrisma piedāvājuma aktualitātes. Par programmu un pieteikšanos drīzumā informēs Iveta Šņepste, Preiļu novada Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja (kontakti: e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālruņa numurs 65322041 vai 22339980).
Tirgotāji (kas nebūs novada vai tūrisma asociācijas teltī) pavasara gadatirgum tiks aicināti pieteikties pie Preiļu novada Kultūras centra pārstāvjiem (kontakti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālruņa numurs 65322200 vai 28235161).
Lai muzikālā gaisotne būtu vēl interesantāka, TIC pārstāvji var piedāvāt sava novada pašdarbības kolektīviem pieteikties uzstāties uz tirgus skatuves Raiņa bulvārī, Preiļos (max 25-30 min kolektīvam). Arī viesmāksliniekiem būs iespēja labi pavadīt laiku šajā dienā, jo gan tūrisma tirgus dalībniekiem, gan pašdarbības kolektīviem tiks sagatavots piedāvājums visas dienas garumā apmeklēt tuvākos tūrisma objektus.
Ja tālāki kolēģi vēlas jau savlaicīgi ierasties pilsētā, Jums ir pieejamas 2 naktsmītnes Preiļos. Viesu māja “Magones” - tel. 29116431; www.hotelmagones.lv ; Booking.com uzrāda, ka viss rezervēts, bet patiesībā saimniece pati aizvēra šos datumus tieši priekš tūrisma tirgus dalībniekiem, tādēļ piesakieties savlaicīgi pa telefonu. Viesu māja “Pie Pliča” – tel. 29121689, pieejams Booking.com .
Tiekamies 28.aprīlī Preiļos!
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF