logo esf sif es l tva

Ceturtdien, 18. decembrī, notika konference „Tūrisma informācijas sniegšana un sociālais tūrisms Latvijā”.

Konferenci rīkoja Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju. Ingrīda Smuškova, LATTŪRINFO valdes priekšsēdētāja: „Konferencē atskatījāmies uz Latvijas tūrisma informācijas sniedzēju pieredzi un paveikto divdesmit gadu laikā. Dalījāmies arī pieredzē ar jauniegūto informāciju par pieejama tūrisma veidošanu, piedaloties pieredzes apmaiņas pasākumos Šveicē un Sanmarīno. Konferences nobeigumā notika rokasgrāmatas prezentācija, kas izstrādāta šā projekta ietvaros, lai palīdzētu ikdienas darbā tūrisma informācijas sniedzējiem. Daļa rokasgrāmatas tapusi, pateicoties projektā gaitā tapušajam pētījumam par to, kādā situācijā atrodas Latvijas tūrisma informācijas sniedzēji. Pētījuma veikšanas laikā aptaujāti tūrisma informācijas sniedzēji un izteikti priekšlikumi to darbības uzlabošanai gan praktiski, gan raugoties arī no juridiskā skatpunkta.”

Drukātā veidā rokasgrāmata dalīta konferences apmeklētājiem, tiks nodota arī izglītības iestādēm, kurās tiek apgūta tūrisma profesija.

Elektroniskā veida ikviens aicināts iepazīties ar jaunizveidoto materiālu šeit
Konference notika Ekonomikas ministrijas zālē (224.kab.), Rīgā, Brīvības ielā 55, II.ieeja.

Informācija:
Ingrīda Smuškova,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF