Š.g. 14.maijā Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) rīko informatīvo dienu tūrisma nozares pārstāvjiem. Tajā gan Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta Ārvalstu investīciju piesaistes, tūrisma un eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs Jānis Volberts informēs par Latvijas tūrisma politikas attīstības virzieniem un finansējumu un TAVA informēs par aktualitātēm tūrisma nozarē: 2014.gada prioritātēm un sadarbības iespējām ar TAVA, 2013.gada ārvalstu reklāmas kampaņu rezultātiem un plāniem 2014.gadam, par „Baltic Connecting 2014” norisi Latvijā un Baltijas valstu sadarbību.

Būs arī informācija par Latvijas stenda darbības rezultātiem un novērtējumu ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, par portāla www.latvia.travel apmeklētību 2013.gadā un jaunumiem tā darbībā 2014.gadā. Pētījums par ārvalstu patērētāju uzvedību internetā. „Bloom Consulting” pārstāvji informēs, kas interneta lietotājus interesē saistībā ar Latviju, kā arī reģionu pārstāvji informēs par aktualitātēm un jaunumiem reģionos.

Pasākuma programma meklējama šeit. Pievērsiet uzmanību, ka pasākuma norises vieta ir Centra „Koka Rīga” telpās Rīgā, Krāsotāju ielā 12. Kā atrast, meklējiet informāciju www.kokariga.lv.

Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF