2019.gada vasaras sākumā Madonā, Pilsētas svētku ietvaros notika Latvijas tūrisma informācijas sniedzēju iniciētais sestais tūrisma informācijas tirgus, kura mērķis ir aktualizēt vietējo iedzīvotāju ceļošanu pa Latviju īsi pirms vasaras sezonas sākuma vai pagarināt to, kad vasara un atvaļinājumu laiks jau steidz uz beigām. Madonas tirgus apmeklētāju atziņas pārliecināja, ka šī tradīcija noteikti turpināma, un izlozes rezultātā 2020.gadā tas pirmo reizi noritēs Kurzemē.

Kurzemnieki ir izvērtējuši savus lielāko pasākumu plānus nākamajam gadam un nolēmuši, ka 2020.gadā nu jau septītais Latvijas tūrisma informācijas tirgus notiks viesmīlīgajā Kuldīgā. Noliktie datumi – 24.-25.aprīlis.

Pirmā diena – piektdiena būs veltīta TICistiem, lai savlaicīgi ierastos Kurzemes galvaspilsētā un iepazītos ar tās apkārtnes tūrisma piedāvājumu, bet sestdien – 25.aprīlī, kad Latvijas iedzīvotāji ceļos uz Kuldīgu skatīt “Lido zivis” piedāvājumu, šī paša pasākuma ietvaros notiks arī VII Latvijas tūrisma informācijas tirgus.

Aicinām Latvijas tūrisma informācijas sniedzējus, kā arī aktīvākos un uz kurzemniekiem orientētos tūristu galamērķus, apskates objektus un uzņēmumus būt šajā dienā Kuldīgā.

Informācija par pieteikšanos un citām organizatoriskām lietām sekos 2020.gada sākumā!

Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF