peonijas

Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO kopā ar Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļu informē, ka VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus notiks 2019. gada 8. jūnijā Madonā.
Pasākuma organizatoru godu un pienākumu madonieši izlozēja pagājušā gada V Latvijas tūrisma informācijas tirgū Preiļos un ar prieku aicina ciemos pie sevis tūrisma informācijas sniedzējus no visas Latvijas, kā arī priecāsies par viesiem no tuvākajām kaimiņu zemēm.

Šobrīd pāris pasākuma akcenti:
• Kāpēc pasākums šajā datumā? Jo 2019. gadā no 7. līdz 9. jūnijam Madona svin pilsētas un novada svētkus! Tātad cilvēku – interesentu skaits, kas vēlētos ceļot pa Latviju būs ievērojams. Turklāt jūnija sākums ir arī tāds Latvijas iedzīvotājiem atvaļinājumu sākuma laiks – kā reize īstais brīdis beidzot izvēlēties savu ceļojumu pa Latviju vai iegūt informāciju par aktualitātēm tūrisma piedāvājumā Latvijā.
Jaunums! Tūrisma informācijas tirgu organizēsim kā 2 dienu pasākumu.
Pirmajā dienā - 7. jūnijā (piektdienā) kolēģus aicinām doties info ekskursijā “Madonas novada tūrisma piedāvājums”. Ekskursijas laiks no plkst. 13.00 līdz 20.00. Brauksim ar kopīgu autobusu no Madonas. Brauciens būs bez maksas, bet par naktsmītni gan jāparūpējas pašiem.
Otrajā dienā – 8. jūnijā (sestdienā) no plkst. 10.00 līdz 14.00 strādāsim VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgū, iepazīsim Madonu un baudīsim kopīgu tikšanās prieku. Pasākums tiks bagātināts ar kultūras programmu, amatnieku un našķu tirdziņu.
• Atbilstoši savām iespējām, tūrisma informācijas sniedzēji var pieteikt dalību arī uz 1 dienu.
8. jūnijā uz kultūras notikumu skatuves aicināsim pašdarbniekus no visas Latvijas. Ja padomā kāds kolektīvs, kas plāno vasaras koncert izbraucienus, lūgums padalīties ar ziņu. Pašdarbnieku kolektīviem piedāvāsim bezmaksas ekskursiju pa Madonu un cienastu ar zupu.
Par Madonu – neliela Latvijas pilsēta, kas izvietojusies paugurainā Vidzemes augstienes nogāzē. Te dzīvo 7,5 tūkstoši iedzīvotāji. Madona ir novada centrs, kurš ap sevi pulcē 14 pašvaldības. Novadā dzīvo 24 tūkstoši iedzīvotāju. Mūs raksturo sauklis “Kalnu un līdzenumu tikšanās vieta”, jo esam vieta, kur satiekas Latvijas augstākais kalns Gaiziņš un Latvijas lielākais ezers Lubāns. Vairāk par Madonu un apkārtni - www.visitmadona.lv
Plašāka Informācija par pasākumu sekos 2019. gada februārī, savukārt pieteikšanās pasākumam ieplānota no marta līdz 10.maijam pašdarbniekiem un līdz 20.maijam tūrisma informācijas centriem un citiem tūrisma uzņēmumiem. Vairāk informācijas pie Sanitas Somas, VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus koordinatores un Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas tūrisma darba organizatores, tālr. 29130437, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF