Plavinas
2017.gada 9. septembrī Pļaviņās norisinājās 4.Tūrisma informācijas tirgus.
Tajā piedalījās Latvijas pilsētu un novadu tūrisma informācijas centri, dažādu dabas un tūrisma objektu un organizāciju pārstāvji. Tirgus apmeklētāji ne tikai iepazina dažādus ekskursiju maršrutus un izraudzījās nākamās Latvijas apceļošanas pieturvietas un galamērķus, bet arī iegādājās vietējos ražojumus.
Diena tika veltīta tūrisma aktuālo piedāvājumu iepazīšanai, atpūtai un izklaidei, jo pasākumā uzstājās neparastais duets no Ogres “Santehniķi” un izglītojoši izklaidējošais ZINOO centrs ar eksperimentu šovu, tika piedāvāti arī braucieni pa Daugavu ar kuģīti Vīgante, izbraucieni ar retrovāģīšiem bērniem, izjāde ar poniju Leksus. Pasākumā koncertēja JDK “Daugaviņa”, kapela “Klintaine”, leģendārie Pļaviņu muzikanti, saksofonists Jānis Briška. Šajā dienā Pļaviņu novada kultūras centrā atklāja arī izstādi “Apceļo dzimto zemi!” par to, kādu Madonu un tās apkārtni redzēja ceļotāji 20.gadsimta 30.gados, kā arī tā laika padomiem ceļotājiem un tūrisma uzņēmējiem.
Pasākuma noslēgumā notika divas izlozes. Vienā aktīvākie tūrisma informācijas tirgus apmeklētāji ieguva dažādas, vērtīgas un arī neparastas balvas, ko bija sarūpējuši tirgū pārstāvētie novadi. Savukārt svētki noslēdzās ar otro izlozi, kurā noteica nākamā – 5.Tūrisma informācijas tirgus vietu un organizētāju. Un tā – 2018.gadā, kad svinēsim Latvijas 100-gadi, uz tirgu pulcēsimies Preiļu pusē, kuru organizēs Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs.
Galerijās apskatāms ieskats no pasākuma, bet Pļaviņu novada pašvaldības portālā apskatāmas fotogrāfijas šeit
Paldies Pļaviņu novada TICam par brīnišķīgo dienu mums – tūrisma informācijas centriem un pārējiem tirgus dalībniekiem, kā arī Pļaviņu un apkārtnes iedzīvotājiem par apmeklējumu!

Uz tikšanos tirgū Preiļu pusē!


4.Latvijas tūrisma informācijas tirgus Pļaviņās- fotogalerija šeit
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF