2015.gada 19.septembrī Gulbenē, Vecgulbenes muižas parka teritorijā no pulksten 10.00 līdz 15.00 notiks 2. Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kas kuplinās turpat notiekošo 2. Starptautisko mājražojumu un amatniecības gadatirgu “Ražojam paši”.

Septembris ir laiks, kad liela daļa izglītības iestāžu plāno ekskursijas, savukārt ceļotāji meklē interesantu piedāvājumu atpūtai brīvdienās. Tūrisma informācijas tirgu organizē Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociāciju “LATTŪRINFO” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”. Tirgus pēc aktīvāko tūrisma informācijas sniedzēju domām ir lieliska iespēja tūrisma informācijas sniedzējiem prezentēt savu aktuālo piedāvājumu, savukārt Latvijas apceļotājiem šis ir parocīgs un ērts informācijas iegūšanas veids. Tirgus dalībnieki būs tūrisma informācijas sniedzēji, kas prezentēs novadu, pilsētu tūrisma aktuālo piedāvājumu, kā arī piedāvās informāciju par apskates vietām, naktsmītnēm, ēdināšanu un citu.
Pieteikties dalībai tirgū, kas ir par brīvu, var līdz 2.septembrim pie Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra tūrisma organizatores Martas Ludboržas (tālr.: 26557582, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). Tirgus laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties loterijā un laimēt kādu pārsteiguma balvu, tāpēc organizatori aicina visus tirgus dalībniekus padomāt par vienu prezentējošu balvu.
Arvien populārāki kļūst arī amatniecības un mājražojumu tirdziņi. Šajā dienā 2. Starptautiskais mājražojumu un amatniecības gadatirgus “Ražojam paši” pulcēs amatniekus un mājražotājus no visas Latvijas, piedāvājot tirgus apmeklētājiem iegādāties savu produkciju, piedalīties degustācijās, loterijā, kā arī “EuroWeek” gaitā iepazīties ar citu valstu kultūru un tradīcijām.
Tirgotāji aicināti pieteikties pa tālruni 20277265 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju sagatavoja:
Ingrīda Smuškova
Mājas lapa izveidota projekta „Sociālā tūrisma attīstība un idejas ieviešana Latvijā. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO un Vidzemes tūrisma asociācijas kapacitātes stiprināšana" ietvaros
ESF